Cēsu karatē kluba čempionāts „Cēsis 2019”

8. decembrī Cēsīs norisinājās Latvijas Tradicionālā Karatē Federācijas Cēsu karatē kluba čempionāts „Cēsis 2019”. Čempionātā piedalījās aptuveni 90 dalībnieki, kuri pārstāvēja 7 karatē klubu komandas no Balviem, Cēsīm, Līgatnes, Liepājas, Rīgas un Viļņas. Balvu karatē klubu pārstāvēja septiņi sportisti un četri tiesneši. Mūsu sportisti parādīja teicamu sniegumu un, veiksmīgi nostartējot divās disciplīnās – kata un kumite, kopā ieguva četras pirmās vietas, divas otrās vietas un divas trešās vietas. Savukārt klubu kopvērtējumā Balvu karatē klubs ieguva ceturto vietu, piekāpjoties Cēsu karatē klubam, Reimandova tradicionālā karatē klubs “RTKK” un Liepājas tradicionālā karatē klubam.

Kluba sportisti turpina trenēties, jo februārī un martā paredzētas sacensības Lietuvā un Rīgā, taču aprīlī sacensības gaidāmas Balvos.

Koryu Karate Jutsu seminārs Cēsīs 12/2019

7. decembrī Cēsīs notiks Cēsu karate kluba organizēts pasākums – KoRyu Karate Jutsu Jissen Ryu praktiskās nodarbības karate meistara Rytis Bublevičius (6. Dans, Lietuva) vadībā.
Nodarbībās piedalījās ap 20 dalībniekiem no Ādažiem, Balviem, Cēsīm, Inčukalna, Rīgas un Viļņas (Lietuva). No Balvu karatē kluba seminārā piedalījās Jānis Kozlovskis un Guna Apša. Seminārā dalībniekiem bija iespēja apgūt un pilnveidot pašaizsardzības tehniku, kā efektīvi atbrīvoties no dažādiem satvērieniem un aizsargāties pret sitieniem un spērieniem.

2019.12.8_KarSem091

 

 

Edgars, Rihards, Lauris un Andrejs kopā ar Leigh Smith pēc Dan grādu eksāmena 11/2019

LEIGH SMITH SEMINĀRS 11/2019

Novembra nogalē pie mums Latvijā viesojās sensejs Leigh Smith no Lielbritānijas (7. dans). Sportistiem bija iespēja uzlabot savu karatē tehniku un papildināt zināšanas, apmeklējot seminārus Rīgā, Cēsīs un Balvos. Pēc semināra bija iespēja nokārtot eksāmenu uz nākamo kvalifikācijas pakāpi, un visi Balvu karatē kluba sportisti eksāmenu nokārtoja veiksmīgi.

23. novembrī Cēsīs norisinājās Dan grādu eksāmens. Ar veiksmīgi nokārtotiem Dan grādu eksāmeniem sveicam mūsu kluba sportistus – Edgaru Laurenovu, Andreju Loginu, Rihardu Vasiļjevu un Lauri Timofejevu! Edgars un Andrejs nokārtoja eksāmenu uz 2. dan grādu, savukārt Rihards un Lauris – uz 1. dan grādu.

 

Koryu Karate Jutsu seminārs Lietuvā 2019

 

Jūnijā aizvadīts Koryu Karate seminārs Lietuvā pie sensei Hubert Laenen (8. dans, Beļģija). Seminārs norisinājās astoņu stundu garumā, kurā iegūtas jaunas zināšanas, pieredze, kā arī sastapti draugi un kolēģi no citām kaimiņvalstīm.

Paldies Lietuvas karatē klubam “Karate Akademija” un Rytis Bublevicius par uzaicinājumu un sadarbību!

71068110_392363511694015_7096202978574467072_n

 

Atsākam sezonu!

Balvu karate klubs atsāk sezonu.

Gaidīsim Tevi treniņos pirmdienās, trešdienās un piektdienās Balvu muižas sporta zālē!

Ņem līdzi draugus un pievienojies mums – Balvu karate klubam!

Leigh Smith seminārs 2019

No 1. līdz 4. maijam Balvos, Cēsīs un Rīgā viesojās pasaules tradicionālā karate klubu alianses prezidents Leigh Smith (7 dans, Lielbritānija) kopā ar 17 cilvēku komandu no Lielbritānijas karatē kluba “Saxon”. Tika aizvadīti pieredzes bagāti semināri 3 dienu garumā, kuros tika nostiprinātas zināšanas par karatē bāzes tehniku, kā arī pievērsta uzmanība karatē tehnikas niansēm. Semināros piedalījās aptuveni 150 sportisti no Rīgas, Cēsīm, Liepājas, Līgatnes un Inčukalna, un starp tiem 33 bija Balvu karate kluba sportisti. Pēc semināriem bija iespēja nokārtot eksāmenu uz nākamo kvalifikācijas pakāpi. No Balvu karate kluba eksāmenu veiksmīgi nokārtoja 28 karatisti, taču īpaši jāizceļ Līna Ivanova un Eduards Mērnieks, kuri eksāmenu nokārtoja uz divām kvalifikācijas pakāpēm. Līna eksāmenu nokārtoja no zilās uz brūno jostu, taču Eduards – no oranžās uz zaļo.

Savukārt 4. maijā Cēsīs norisinājās dan grādu eksāmens. Eksāmenu uz melnās jostas 1. dana grādu veiksmīgi nokārtoja Aldris Ķerāns un Deniss Ļvovs, taču melnās jostas 1. dana sertifikātu saņēma Guna Apša.

Sveicam visus ar veiksmīgi nokārtotiem eksāmeniem!

Leigh Smith seminārs Rīgā 2019

 

 

Seminārs Cēsīs 2018

Seminārs – eksāmens 2018

Novembra nogalē Latvijā viesojās sensejs Leigh Smith no Lielbritānijas (7. dans), kurš vadīja seminārus dažāda līmeņa karatistiem – gan iesācējiem, gan instruktoriem. Karatē semināri aizvadīti Rīgā, Cēsīs un Balvos, kuros kopumā piedalījās vairāk nekā 100 sportisti no Balvu, Cēsu, Rīgas, Līgatnes, Inčukalna un Liepājas karatē klubiem. Balvu karatē klubu pārstāvēja 30 sportisti. Piedaloties semināros, karatistiem bija iespēja pilnveidot savu karatē tehniku, kā arī iegūt jaunas zināšanas. Sportistiem pēc semināra bija iespēja nokārtot eksāmenu uz nākamo kvalifikācijas pakāpi. Visi Balvu karatē kluba sportisti veiksmīgi nokārtoja eksāmenu.

Īpaši jāizceļ kluba sportiste Guna Apša, kura nokārtoja eksāmenu uz 1. danu.

Savukārt melnās jostas 3. dana sertifikātu saņēma Mārtiņš Logins, bet 5. dana sertifikātu saņēma Jānis Kozlovskis.

Balvu karatē kluba sportisti turpina aktīvi trenēties, jo pavasara sākumā gaidāmas sacensības Lietuvā un Cēsīs.

Koryu Karate Jutsu seminārs

2018. gada 13. un 14. oktobrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās Koryu Karatē Jutsu Jissen Ryu semināri. Seminārus vadīja pasaules līmeņa meistars sensejs Hubert Laenen (8. dans, Beļģija). Aptuveni 30 dažādu cīņas stilu pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Polijas apmeklēja seminārus. No Latvijas uz Lietuvu devās sportisti no Balvu un Cēsu karatē klubiem. No Balvu karatē kluba uz semināriem devās Jānis Kozlovskis un Guna Apša. Semināros tika apgūta ne tikai Koryu karatē tehnika, bet arī Motobu-Ryu tehnikas pamati. Tika strādāts pie katu bunkai pāros, cīņas ar ieročiem, sāpju punktu izmantošanas un citas tehnikas. Semināros iegūta jauna pieredze un zināšanas.

Balvu karatē kluba sportisti turpina aktīvi trenēties, jo jau novembra nogalē gaidāmi kyu un dan grādu eksāmeni.

Koryu Karate Jutsu seminārs Lietuvā (2018)

 

Cēsu tradicionālā karate kluba čempionāts 2018

Nāc un pievienojies Balvu karate klubam!

Balvu karate klubs atsāk sezonu un uzņem jaunus dalībniekus.

Tiek uzņemti audzēkņi šādās vecuma grupās: 4-6 gadi, 7-12 gadi, 13-18 gadi un 18+.

Treniņi notiek pirmdienās, trešdienās un piektdienās.

Nāc un pievienojies, jo Tu to vari!

Treniņnometne Lielbritānijā

No 12. – 19. augustam 14 karatisti no Latvijas apmeklēja starptautisku treniņnometni pie ITKCA prezidenta senseja Leigh Smith (7 dan). No Balvu karate kluba uz Lielbritāniju devās Jānis Kozlovskis, Andrejs Logins un Guna Apša. Visas nedēļas garumā notika treniņi par dažādām karate tēmām, tika apgūta šāda tehnika – karate pamati jeb bāze, kata, uzdevumi pāros, kā arī dažādas uzbrukuma tehnikas. Treniņnometnes noslēgumā notika arī dan grādu eksāmens. Kluba treneris Jānis Kozlovskis veiksmīgi nokārtoja eksāmenu uz 5. dan grādu Tradicionālajā Shotokan karate.

Paldies sensejam Leigh un karate klubam „Saxon” par sirsnīgo uzņemšanu un iegūto pieredzi!

Balvu karate kluba komanda treniņnometnē Lielbritānijā (2018)
Leigh Smith seminārs Balvos (2018)

Seminārs – eksāmens

No 3. – 5. maijam (2018) Balvos, Rīgā un Cēsīs viesojās sensei Leigh Smith (7. dans, Lielbritānija), kurš vadīja seminārus gan iesācējiem, gan instruktoriem. Karatistiem bija iespēja papildināt savas zināšanas un uzlabot savu karate tehniku, kā arī pēc tam nokārtot eksāmenu uz nākamo gradācijas pakāpi. No Balvu karate kluba semināros piedalījās 26 sportisti, bet eksāmenu veiksmīgi nokārtoja 23 sportisti. Ļoti labi eksāmenā savu karate tehniku parādīja Guna Apša, nokārtojot eksāmenu uz divām gradācijas pakāpēm. Savukārt, melnās jostas 1. dana sertifikātus saņēma brāļi Edgars un Daniels Laurenovi. Apsveicam!

Nokārtots 3. dans!

4. maijā Cēsīs notika dan grādu eksāmens sensei Leigh Smith (7. dans) vadībā. Mārtiņš Logins veiksmīgi nokārtoja eksāmenu uz 3. danu. Apsveicam!

Mārtiņš Logins, Guna Apša, Jānis Kozlovskis pēc sensei Leigh Smith semināra Cēsīs (2018)
Cēsu tradicionālā karate kluba čempionāts 2018

Cēsu tradicionālā karate kluba čempionāts 2018

2018. gada 22. aprīlī norisinājās Cēsu tradicionālā karate kluba čempionāts, kurā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieki no dažādiem karate klubiem. Tika pārstāvēts Cēsu karate klubs, karate klubs “Tīģeri”, “Karate Akademija” no Lietuvas, karate klubi no Rīgas, Līgatnes, Inčukalna, kā arī pārstāvēts tika Balvu karate klubs. Balvu karate kluba sportisti ieguva piecas zelta, vienu sudraba un divas bronzas medaļas.

22

Koryu karate seminārs

21. aprīlī Cēsīs aizvadīts KoRyu Karate Jutsu Jissen Ryu seminārs pieredzējušā karate meistara Rytis Bublevičius (6.Dans, Lietuvas Fudokan Asociācijas un karate kluba “Karate Akademija” prezidents) vadībā. KoRyu Karate Jutsu Jissen Ryu ir karate elementu, tajā skaitā iekļautu katas pielietošanu pašaizsardzībā reālā cīņā, izmantojot neierobežotu tehniku un darbību spektru. Uz semināru devās 4 Balvu karate kluba sportisti – Jānis Kozlovskis, Mārtiņš Logins, Imants Zaikovskis un Guna Apša.

Koryu karate seminārs (2018)
Budo maratons 2017

 

Satori Budo Maratons 2017

23. decembrī Rīgā norisinājās austrumu cīņu skolas „Satori” rīkotais pasākums „Budo maratons”, kuru apmeklēja arī Balvu karate kluba sportisti – Jānis Kozlovskis, Mārtiņš Logins, Guna Apša un Imants Zaikovskis. Maratons sākās desmitos rītā un ilga 12 stundas – līdz desmitiem vakarā. Visas dienas garumā notika 8 nodarbības, un sportistiem bija iespēja apgūt dažādus austrumu cīņas mākslas veidus – džudo, aikido, ju jutsu, kobudo, grappling (BJJ), karate do un iliqchuan. Maratonu vadīja augsta līmeņa instruktori – Sergejs Kolmakovs, Aleksandrs Osnačs, Dmitrijs Pudovs, Aleksandrs Šveiniks, Oļegs Regzdiņš un Oksana Černikova.

Seminārs – eksāmens

No 30. novembra līdz 2. decembrim (2017) Rīgā, Cēsīs un Balvos viesojās sensejs Leigh Smith, 7.Dans, ITKCA, no Lielbritānijas, kurš vadīja seminārus dažāda līmeņa karatistiem – gan iesācējiem, gan instruktoriem. Kopumā semināros piedalījās aptuveni 150 sportisti no visas Latvijas, tostarp 36 sportisti pārstāvēja Balvu karate klubu.  Savukārt pēc semināriem notika eksāmens, kuru veiksmīgi nokārtoja visi Balvu karate kluba sportisti. Ļoti labi eksāmenā savu karate tehniku parādīja Guna Apša, nokārtojot eksāmenu uz 2 jostām – no zilās uz brūno.

Sensei Leigh Smith seminarā Balvos (2017)
Edgars Laurenovs un Daniels Laurenovs kopā ar kluba treneri

Balvu karate klubā vēl 2 melnās jostas!

2. decembrī Cēsīs senseja Leigh Smith, 7.dans, vadībā Balvu karatisti – brāļi Edgars un Daniels Laurenovi – pēc ilgu gadu treniņiem nokārtoja eksāmenu uz melno jostu. Apsveicam!

Koryu karate seminārs

Oktobrī Lietuvas pilsētā Traķi aizvadīti Koryu karate semināri senseja Hubert Laenen (8.dans, Beļģija) vadībā. Semināri notika divas dienas un tos apmeklēja sportisti no Polijas, Beļģijas, Lietuvas un Latvijas. Uz semināru devās arī trīs Balvu karate kluba sportisti – Jānis Kozlovskis, Mārtiņš Logins un Guna Apša. Semināros tika apgūtas dažādas tehnikas pāros – cīņa ar ieročiem, cīņa uz zemes, sāpju punktu izmantošana un citas aizsardzības un uzbrukuma metodes.

Pēc semināra kopā ar sensei Hubert
Paraugdemonstrējumi Balvos Pagalma svētkos - lietū

Vasara

Arī vasarā Balvu karate kluba sportisti turpina trenēties: katru nedēļu notika treniņi, 22. jūlijā tika rādīti paraugdemonstrējumi Tilžā, kā arī regulāri notika treniņi Cēsīs un Rīgā kopā ar citiem Latvijas karate klubiem.

Stipro skrējiens

27. un 28. maijā mototrasē “Zelta Zirgs”, Ķegumā, norisinājās “Betsafe Stipro skrējiens”, kurā piedalījās arī Jānis Kozlovskis, Mārtiņš Logins un Ivars Putniņš, pārstāvot Balvu karate klubu. Tas ir izturības skrējiens, kurā iekļauti dažādi skriešanas, veiklības un spēka disciplīnu elementi un ir jāpārvar 33 mākslīgi un dabīgi radīti šķēršļi, skrienot pa dubļiem un ūdeni. Tradicionālajā 9km garajā distancē “Stipro skrējiens” Balvu karate kluba komanda startēja ar ļoti labu rezultātu.

Pēc "Stipro skrējiena" 2017
Pēc semināra Balvos, 2016 !

Seminārs – eksāmens

No 4. līdz 6. maijam Cēsīs, Rīgā un Balvos notika seminārs – eksāmens senseja Leigh Smith (7. dans, Lielbritānija) vadībā. Balvu karate kluba sportisti apmeklēja semināru, kā arī veiksmīgi nokārtoja eksāmenu uz nākamo jostu. Apsveicam!

Vohandu maratons

22. aprīlī Igaunijā notika Vohandu 100km laivu maratons, kurā piedalījās 756 komandas no dažādām valstīm. Maratonā piedalījās arī Balvu karate kluba sportisti – Jānis Kozlovskis un Mārtiņš Logins.

12. Võhandu maraton 2017
Daniels, Krišs, Edgars izcīnīja 1.vietu komandu katā Cēsīs, 2017!

Sacensības Cēsīs

8. aprīlī Cēsīs notika Latvijas tradicionālā karate čempionāts. Sacensībās tika pārstāvēti daudzi karate klubi no visas Latvijas – trīs klubi no Rīgas, Cēsīm, Inčukalna, Līgatnes, Balviem, kā arī pēc vairāku gadu pārtraukuma Lietuvas Fudokan karate federācijas prezidenta Rytis Bublevicius vadībā sacensībās piedalījās arī komanda no Lietuvas. Komandu vērtējumā 1. vietu izcīnīja Lietuvas klubs, 2. vietu – Rīgas klubs „RTKK”. Savukārt Balvu karate klubs, kuru sacensībās pārstāvēja 16 sportisti, izcīnīja godalgoto 3. vietu. Lepojamies ar panākumiem un turpinam trenēties!

 

Screenshot_3

Seminārs Lielbritānijā

No 12. – 19. februārim Lielbritānijā notika Starptautisks Tradicionālā karate apmācības seminārs, kurā piedalījās arī komanda no Balvu karate kluba. Uz Lielbritāniju devās Guna Apša, Mārtiņš Logins, Andrejs Logins, Ilze Logina un Jānis Kozlovskis, kā arī sportistiem pievienojās Garkalnes karate kluba treneris Vilnis Lāpselis. Katru dienu notika treniņi par dažādām tēmām – tika strādāts pie karate tehnikas un pie karate izjūtas.

Ar Balvu karate kluba komandu un Garkalnes karate kluba treneri Lielbritānijā semināros
Seminārs pie Hubert Laenen, 8.dans, Koryu karate jutsu jissen ryu

Koryu karate seminārs

Februāra sākumā Lietuvā notika Koryu karate jutsu seminārs, kurā Balvu karate klubu pārstāvēja Jānis Kozlovskis un Viesturs Kozlovskis. Kopumā semināru apmeklēja aptuveni 30 augsta līmeņa dažādu cīņas stilu pārstāvji no visas Eiropas. Semināru vadīja sensejs Hubert Laenen (8. dans, Beļģija), kurš ir pasaules līmeņa meistars dažādās austrumu cīņas mākslās. Seminārā tika strādāts pie tehnikas pāros – dažādu reālu uzbrukumu atvairīšanas, ātra kontruzbrukuma un pretinieka neitralizēšanas, sitieniem, spērieniem, lauzieniem uz dažādiem sāpju punktiem, cīņas uz zemes un tuvcīņas.

SACENSĪBAS CĒSĪS

10. decembrī Cēsīs aizvadīts „Cēsu karate kluba atklātais čempionāts 2016”, kurā piedalījās klubi ar komandām no Cēsīm, Rīgas, Inčukalna, Līgatnes un Balviem.

Balvu karate klubu pārstāvēja desmit sportisti un trīs tiesneši. Sportisti parādīja teicamu sniegumu un, veiksmīgi nostartējot divās disciplīnās – kata un kumite, kopā ieguva sešas pirmās vietas un septiņas otrās vietas. Savukārt klubu kopvērtējumā Balvu karate klubs ieguva 2. vietu, sīvā cīņā piekāpjoties tikai Cēsu karate kluba komandai.


bkk2016
Guna iet kumite Cēsu čempionātā, 2016!
Pēc Leigh Smith (7. dans) semināra Cēsīs, 2015!

SEMINĀRS- EKSĀMENS!

Novembra beigās Cēsīs notika karate seminārs – eksāmens, ko vadīja sensei Leigh Smith (7. dans, Lielbritānija). No Balvu karate kluba semināru apmeklēja un dažādas tehnikas apguva 18 sportisti un eksāmenu nokārtoja 15 sportisti. Guna Apša parādīja ļoti labu sniegumu un nokārtoja eksāmenu uz divām jostām. Melnās jostas 1.dana sertifikātu saņēma Andrejs Logins un Mārtiņš Pušpurs. Mārtiņš Logins saņēma 2. dana melnās jostas sertifikātu!

Apsveicam un turpinam trenēties!

BALVU KARATE KLUBĀ VĒL 2 MELNĀS JOSTAS!

1. un 2. maijā Rīgā un Cēsīs notika melno jostu un melno jostu kandidātu treniņi un eksāmeni sensei Leigh Smith (7.dans, Lielbritānija) vadībā. Treniņos atstrādājām augstākā līmeņa tehniku gan katās, gan kumite. Pēc treniņiem notika melno jostu eksāmens, kuru veiksmīgi nokārtoja 2 Balvu karate kluba sportisti – Andrejs Logins un Mārtiņš Pušpurs! Kopā no LTKF eksāmenus uz dažādiem melno jostu grādiem nokārtoja 15 sportisti.

Seminārs Cēsīs, 2016!
Seminārs Cēsīs, 2017!

 

 

SEMINĀRS – EKSĀMENS AR SENSEJU LEIGH SMITH

2. maijā Cēsīs notika seminārs – eksāmens, ko vadīja sensejs Leigh Smith (7.dans, Lielbritānija). No Balvu karate kluba seminārā piedalījās 20 sportisti, kuri pēc tam veiksmīgi nokārtoja eksāmenus uz nākošajām jostām. Apsveicam un turpinam trenēties!

Balvu karate klubam 1. vieta!

5. decembrī Cēsīs notika „Cēsu karate kluba atvērtais čempionāts 2015”, kurā piedalījās karate klubi ar komandām no Liepājas, Rīgas, Inčukalna, Līgatnes, Cēsīm un Balviem.
Balvu karate klubu pārstāvēja 6 sportisti un 3 tiesneši. Rezultātā Balvu sportisti
divās disciplīnās ieguva 6 pirmās vietās, 3 otrās vietas un vienu trešo vietu, un ar šādu vietu sadalījumu Balvu karate klubs ierindojās pirmajā vietā!
Apsveicam un turpinam trenēties!


bkk2015
Pēc uzvaras Cēsu sacensībās, 2015!
Pēc semināra Balvos, 2017!

20 SPORTISTI NOKĀRTO EKSĀMENUS!

No 27 – 30. novembrim Rīgā un Cēsīs notika semināri – eksāmeni, kurus vadīja sensejs Leigh Smith (7. dans, Lielbritānija). No Balvu karate kluba semināros piedalījās un eksāmenus nokārtoja 20 dažādu vecuma kategoriju sportisti un sportistes. Īpaši apsveicam Ilzi Loginu , kura parādīja izteikti augstāku tehniku un eksāmenu nokārtoja uzreiz uz divām jostām.
Apsveicam!

NOKĀRTOTS 2. DANS

Balvu karate kluba trenera palīgs Mārtiņš Logins maija sākumā pie sensei Leigh Smith (7.dans) veiksmīgi nokārtoja eksāmenu uz melnās jostas 2. danu. Apsveicam un turpinam trenēties!

Jānis Kozlovskis, 4.dans, Sensei Leigh Smith,7. dans, Mārtiņš Logins, 2.dans
Semināri ar Sensei Leigh Smith un Kuldīgas un Rīgas sportistiem

SEMINĀRS – EKSĀMENS AR SENSEJU LEIGH SMITH

No 3. – 6. maijam Rīgā, Kuldīgā un Cēsīs notika senseja Leigh Smith (7. dans, Lielbritānija) vadīti semināri, kur tika apgūtas jaunākās karate tehnikas tendences un pilnveidota karate tehnika. No Balvu karate kluba uz semināriem devās 13 sportisti, no kuriem 11 nokārtoja eksāmenu uz nākamo meistarības pakāpi – jostu. Sveicam un turpinam darboties tikpat aktīvi un gatavojamies sacensībām Lielbritānijā augustā.

SACENSĪBAS CĒSĪS

Aprīļa sākumā Cēsīs notika Tradicionālā karate sacensības, kurās piedalījās sportisti no Rīgas, Kuldīgas, Inčukalna. Šoreiz no Balvu karate kluba piedalījās tikai viens sportists – debitants Ralfs Kočāns, un kluba treneris Jānis Kozlovskis bija viens no sacensību tiesnešiem. Ralfs startēja vecuma grupā 16 – 18 gadi kata un kumite disciplīnās – abās ieguva 2. vietu. Apsveicam!

Krišs ar maigeri uzbrukumā!
Apvienotās Karalistes Tradicionālā karate čempionātā, 2011!

TRENIŅNOMETNE – EKSĀMENS LIELBRITĀNIJĀ

Augusta beigās Balvu karate kluba treneris Jānis Kozlovskis piedalījās nedēļu ilgā treniņnometnē Lielbritānijā sensei Leigh Smith (7. Dans) vadībā. Tika atstrādātas dažādas augstākā līmeņa tehnikas, kā arī pēc tam veiksmīgi tika nokārtots eksāmens uz 4. danu Tradicionalajā Shotokan karate.

Apvienotās Karalistes atklātais čempionāts Tradicionālajā karate

2011. gada 19. martā Lielbritānijas pilsētā Blekpūlā noritēja Lielbritānijas Apvienotās Karalistes atklātais čempionāts Tradicionālajā karate. Uz Lielbritāniju devās četri latvieši – Guntars un Mārcis Pirtnieki (2.dans) no Kuldīgas un Balvu karate kluba treneris Jānis Kozlovskis (3.dans), līdzi ņemot savu audzēkni – Mārtiņu Loginu. Startējot vīriešu komandā kopā ar Guntaru un Mārci Pirtniekiem, Jānis Kozlovskis izcīnīja čempionāta zeltu divās kategorijās – komandu kumite un komandu kata, kopvērtējumā izcīnot čempionāta ceļojošo kausu. Veiksmīgais starts Jānim Kozlovskim atnesa divkārtējā Lielbritānijas čempiona godu Tradicionālajā karate. Savukārt, Mārtiņš Logins pārveda mājās medaļas visās četrās čempionāta disciplīnas savā vecuma grupā: zeltu – komandu kata, sudrabu – komandu kumite un kumite individuāli, bronzu – kata individuāli.

Mārcis Pirtnieks, Guntars Pirtnieks, Jānis Kozlovskis un Mārtiņš Logins ar čempionāta ceļojošo kausu pēc  Atklātā čempionāta Tradicionālajā karate Lielbritānijā (2011)

Klubam jauns aprīkojums!

Balvu karate klubs, sadarbībā ar veikalu BUDOLAND un ELFLA (Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai), programmas „Leader” un Lauku atbalsta dienesta palīdzību, ir iegādājies cīņas sporta inventāru un zāles aprīkojumu – Tatami – cīņas paklāju, aizsargus kājām, krūtīm, cimdus, makiwaras, treniņu ķepas, u.c.

Paldies par atbalstu un turpinam aktīvi trenēties, izmantojot jauno inventāru!